5 põhjust, miks kasiino rulett on mu lemmikajaviide

5 põhjust, miks kasiino rulett on mu lemmikajaviide

5 põhjust, miks kasiino rulett on mu lemmikajaviide

Täna räägin ma ühest mängust, mis kuulub vankumatult minu lemmikute hulka. See mäng on legendaarne ning ikooniline, seda teab igaüks – isegi see, kes on kasiinot näinud kas või ainult filmist. Jah, minu lemmikmäng on mõistagi rulett. Miks? Just sellest kohe räägingi ja kirjeldan sulle 5 põhjust, miks kasiino rulett on mu lemmik ajaviide.

Palju võimalusi pakkuv panustamine

Ruleti suur eelis on minu silmis see, et mängule saab läheneda mitmel viisil – sõltub sellest, milline on parasjagu sinu meeleolu. Mängud nagu näiteks pokker või Blackjack vajavad rohkem keskendumist ja mõttetööd. Kuid mõnikord on lihtsalt mõnus „lasta minna“ ja „anda õnnele võimalus“, teha täitsa juhuslikud panused ja võtta sõpradega samal ajal paar kosutavat jooki.

Iga mängija valib numbri ja paneb panuse:

  • numbrite kombinatsioonile,
  • värvile,
  • paaris või paaritu numbrile.

Misjärel paneb diiler ruletiratta keerlema ning asetab ruletikuuli rattale. Varsti kukub kuulike ühele numbritest 0 kuni 37, millest saab võidunumber. Kõigile õigesti ennustanud mängijatele makstakse võidutabeli põhjal kohe raha välja ja mäng algab taas!

Kasiino rulett – lihtne mängida

Rulett on kõigile. Sa ei pea olema ekspert, et seda mängu proovida. Kuigi rulett ei pruugi pakkuda suurt kasumit nagu mõned kaardimängud, on see ikkagi adrenaliini tekitav ja põnev. Lisaks teavad kõik, et ruletis ei tee sa vahet sellel, kes on ekspert ja kes alles algaja. Pole absoluutselt tähtis, kas see on sinu esimene mäng või oled tegelenud sellega aastaid – kasiinos on ruletilaud kõigi jaoks ikka samasugune.

Ruletiratas on klassika, see ei aegu kunagi!

Kas sa oled kunagi näinud suurt kasiinot, mis ei paku ruletimängu? Kas oled kunagi näinud ruletilauda, kus ei ole ühtki inimest mängimas?

Mõlemale küsimusele vastad sa tõenäoliselt “Ei”. Põhimõtteliselt pakuvad kõik kasiinod oma mängijatele ruletti. Pealegi on üsna harv vaatepilt see, kui leiad inimtühja ruletilaua.

Selle põhjuseks on mõistagi fakt, et rulett on väga põnev mäng. Palli kiire keerlemise vaatamine ja ärev ootamine, millal pall oma taskusse maandub – kõik see pakub põnevust ja samal ajal ka täielikku lõõgastust. See on midagi, mida lihtsalt ei saa teiste kasiinomängudega võrrelda.

Tore ajaviide seltskonnaga

Mulle meeldib, kui on valikuvõimalus. Online-kasiinos saan ma oma meeleolu põhjal otsustada, kas sooviksin mängida parasjagu üksinda või tahaksin osa saada ka seltskondlikult suhtlemisest. Live-kasiinos tunnen nagu oleksin parasjagu päriselt ruletilaua taga ja võimalik on kaasmängijate või diileriga suhelda. Mõnus on vahel jagada mängurõõmu ja hasarti ka teiste mängijatega.

Mulle meeldib strateegiaid katsetada

Teadagi on rulett on läbi ja lõhki õnnemäng ning seetõttu ei tööta mitte ükski ruleti strateegia, millest oled kuulnud. Siiski on äge vahel mõnda neist katsetada ja veenduda oma silmaga, kas need peavad paika või mitte. Näiteks on üks tuntud panustamisstrateegia Martingale, mis teoreetiliselt peaks töötama, kuid praktikas veab sageli alt.

Martingale’i põhimõtteks on duubeldada oma esimene panus juhul, kui panus kaotas ning seda tuleb teha nii kaua, kuni saabub võit. Kui panus võidab, siis alustatakse otsast peale algpanusega. Praktikas see strateegia ei tööta, kuna siis oleks vaja piiramata hulka raha ja limiitideta ruletilauda.

Kasiino rulett on minu jaoks olnud üks mõnusamaid ajaviiteid. Head mängimist sullegi!