Book of Ra

Book of Ra

Näib, et see mäng ei nõua juba aastaid erilisi lisakommentaare. See mäng on näide suurepärasest eduloost, millele on nüüdseks tehtud juba mitu lisaversiooni. Väikesed uuendused tähendavad, et mängijad ei tüdine ning soovivad üha uuesti aardekütt Indiana Jones’iga seiklusele minna.

Book of Ra on üks populaarsemaid mänge ka seetõttu, et sel on sarnaste mängude seas suhteliselt kõrge väljamaksete protsent. See tähendab, et mängija väljub kasiinost sageli võitjana. Sama on ka internetis, kus mängu võib mängida nii raha peale kui ka tasuta.

 

Tasuta versiooni leiab paljudest internetinurkadest, aga tasulist võivad sõltuvalt riigist mängida vaid need, kes on täisealised või 21-aastased.

 

Mängust

 

Mängul on üheksa panuseliini ja viis rullikut, mis tõstavadki võiduvõimaluse suhteliselt suureks. Deluxe-versioonile lisati juurde veel üks panuseliin.

 

Kõige väärtuslikum sümbol mängus on raamat, mis avab tasuta boonusmängude raundi. Nende spinnide ajal sinu panustatud raha ei kasutata ning võimalus oma võite suurendada on vägagi reaalne. Just boonusmängule sattumine aitab mängu pandud viiest eurost teha üpris korraliku võidusumma.

 

Boonusmängu ajal on võimalik oma panust ka tõsta, ent siis on ka risk kõigest ilma jääda. Boonusmängu ajal tuleb arvata, milline kaart järgmisena tuleb. Kui õnnestub kaart õigesti ära arvata, siis võidusumma kahekordistub, ent kui kaarti ära ei arva, ei saa ka võitu.

 

Kus mängida?

 

Tänapäeval otsivad pea kõik võimalust toote või teenusega internetis tutvust teha. Nii saab ka Book of Ra’ga lisaks tavalistele kasiinodele tutvust teha internetis. Kui soovid, ilma raha maksmata. Tasuta mäng annab hea võimaluse end valmis panna ning tutvuda mängureeglite ja sümbolite tähendusega. Mängu pandud raha pole teie oma ning seda kaotada pole nii valus kui päris eurosid. Ent siis pole õige ka võidurõõm. Igal juhul soovitame kõigil mänguga enne tasuta tutvuda, et teada saada, kas mäng pakub teile seda, mida ootate.