Mänguautomaadid – põnevad ja tulusad kasiinomängud?

Mänguautomaadid – põnevad ja tulusad kasiinomängud?


Mis on kasiinodes kõige levinumad ja huvipakkuvamad mängud? Muidugi mänguautomaadid ehk slotimängud, sest need pakuvad nii hasarti, häid võiduvõimalusi kuid ka visuaalselt lõbusaid vaatepilte.  Automaatidel on enamasti kolm või rohkem rullikut, mis keerlevad. Need hakkavad tohutu kiirusega liikuma pärast seda, kui tõmmatakse kangi (nostalgiline variant) või vajutatakse nuppu – nii virtuaalset kui päris kasiinodes ka reaalset nuppu. Kõikidel ringi tuhisevatel rullikutel on mitmesugused sümbolid ja võit ning selle suurus sõltub asjaolust, missugused sümbolid või nende kombinatsioonid korraga seisma jäävad.

Automaate nimetatakse ka slottideks ja need on kõige tuntumad kasiinomängud, mis annavad umbes 70 protsenti kasiino kogukäibest, kuid samal ajal on need ka mängud, mis pakuvad suurimaid võidusummasid. Slottide jackpot’id tõusevad vahel vägagi kõrgele, näiteks mõnisada tuhat eurot päris kasiinos. Veebikasiino automaadid võivad pakkuda isegi miljonitesse ulatuvaid suurvõite.

Panustamine ja võitmine

Enamasti on panused ning võidud võrdelised. Niisiis, mida suurem panus, seda hinnalisem on ka võiduraha. Paljud slotiautomaadid on omavahel võrgustikku ühendatud ja igast mängust tuleb pisike summa pidevalt jackpot’i tarbeks, seetõttu need väga kõrgele tõusevadki.

Kaasajal on nii, et sageli tulevad väga suured võidud just internetikasiinos mängides, kus online slotiautomaadid koguvad üha suuremaid jackpot’e. Näiteks saab tuua 2013. aastal võitnud Soome kodaniku, kelle võidusumma oli lausa 18 miljoni suurune. Samal aastal võideti ka 6,7 miljonit ning ka 8,7 miljonit eurot. Kui ka väiksemad kui 100 000 euro suurused võidud on online kasiinodes üsna tihti võidetavad. Ja muidugi on ka 20 000 või 40 000 vägagi suur ja meelepärane võidusumma.

Mänguautomaadid, millel mängid sentigi panustamata

Internetikasiinos on mõnus see, et pea kõiki slotiautomaate saad proovida ka tasuta, mängides üksnes mänguraha peale. Selleks ei ole tarvis enamasti isegi oma kontole sisse logida, vaid saad lihtsalt mängu nimekirjast välja valida ja avada. Seejärel võta valik – „proovi mängurahaga“ ja saadki alustada! Mängida saad nii kaua, kui sul endal soovi on, ise ei pea sa sellesse panustama sentigi, kuid samas saad aimu, kuidas mäng käib ja milliseid võimalusi see pakub.

Kas internetis või päris kasiinos?

Mõistagi on kõige laiem valik slotimänge just veebis, online kasiinodes. Kui neid võrrelda päris kasiinodega, siis selgub, et väljamaksete tõenäosusprotsent on veebikasiinodes tunduvalt paremate väljavaadetega. Peale selle tulevad juurde kampaaniad, pakkumised, mitmesugused boonused ja jackpoti’d.

Kasiinos mängimine on meeliköitev

Kasiinos mängimine ei ole ainuüksi väga vahva võimalus raha võitmiseks – paljud inimesed mängivad neis meeldiva aja veetmiseks ja peavad seda enda hobiks. Kui sa tegutsed kasiinos mõistlikult ja ei kuluta enam kui rahaseisud parasjagu lubavad, siis oled sa võitja ja polegi oluline, kas sa võitsid reaalset raha või ei. Mängulõbu, hea tuju ja meeldivalt kulutatud aeg on seda väärt. Raha võitmine aga pole sugugi ulmeline ja võimatu, pigem vastupidi. Kui sul veab, siis on mängust saadud nauding veelgi suurem ja rõõmupakkuvam.

Aga kauem enam ei olegi tarvis oodata. Sa ei pea ju minema välja selleks, et külastada kasiinot. Kui sul on olemas sülearvuti, lauaarvuti, nutitelefon või tahvelarvuti ja toimiv internetiühendus, siis on võimalik mängima asuda kohe praegu. Paljud kasiinod pakuvad häid boonuseid ja seega ei ole tarvis kohe teha isegi sissemakset – nõnda saad ilma riskideta katsetada mitmesuguseid kasiinomänge, mille hulka kuuluvad ka mänguautomaadid.