Mänguautomaadid

Mänguautomaadid

Mänguautomaate ei pandud esialgu kasiinode ruumidesse raha teenimiseks või selleks, et neile saaks toetuda terve ettevõtlusharu nagu praegu. Mänguautomaadid paigutati kasiinode tagumistesse nurkadesse selleks, et inimesed, kes ootavad oma järge mängulaua äärde, ei peaks igavlema ning kasiino võiks teenida oma eelarvesse väikest lisatulu.

Tänapäeval on mänguautomaatidest saanud peamised kasiinode ja mängusaalide tuluallikad. Väide on tõene juba sellepärast, et maailmas on tuhandeid erinevaid mänguautomaatide mänge.

See, kui palju on võimalik võita ning kui tihti automaat raha välja maksab, soovivad teada üha rohkemad inimesed kogu maailmas ning rajavad neile teadmistele ka oma mängutaktika. Suuremal osal mänguautomaatidest on väljamakse suurus 90 kuni 98 protsenti, mis on juba väga hea ning paneb inimesed ekslikult mõtlema, et 98 protsenti mängijatest võidavad.

Progresseeruv jackpot

Mänguautomaadid jaotatakse jackpotide järgi kaheks. Automaatides (Book of Ra)  on kas fikseeritud jackpot või progresseeruv jackpot, mille võidusuurus kasvab nii nagu ka paljude loteriide puhul. Progresseeruvad jackpotid on üks parimaid leiutisi, mis on tänapäeva tehnoloogiat kasutades välja mõeldud. Progresseeruva jackpotiga mänguautomaadid on ühendatud ühte võrku ning seega võib suuri summasid võita nii internetis kui ka tavalistes kasiinodes mängides.

Püsib ekslik arvamus, et internetis ja kasiinos mängitavatel mänguautomaatidel on mingi vahe. Soovime kinnitada, et mõlemad on ühesugused, samasuguste väljamaksetega ja mängudega. Kusjuures internetis on mängude valik palju suurem selleks, et ühelgi mängijal igav ei hakkaks.

Üks oluline asi on maksud. Kui võidate oma raha kasiinos, millel on Eestis tegevusluba, te sellelt makse maksma ei pea, kuna kasiino tasub hasartmängumaksu ise. Kui võidate raha aga mõnes välismaa kasiinos, peate sellelt tulumaksu tasuma.