Naudi kasiinode kirevat maailma igal pool ja igas kohas – oma nutitelefonis            

Naudi kasiinode kirevat maailma igal pool ja igas kohas – oma nutitelefonis            

Tänu tehnoloogia kiirele arengule, saame oma nutiseadmetega teha suurt hulka tegevusi, alustades isikliku eelarve plaanimisest, lõpetades erinevate meelelahutusviisidega, mille hulka kuulub ka netikasiinode külastamine.Hetk, mil kasiinod internetti kolisid, keeras uue lehekülje hasartmängude ajaloos. Praeguseks on kasiinoportaalide külastamine muutunud lihtsamaks kui kunagi varem – võta telefon kätte ning ava sobiv kohalik või välismaine kasiino ning mäng võib alata!

          Millist moodi saab netikasiinosid nutitelefonis kasutada?

Kas soovid bussis, kodus või lihtsalt igavusest kogeda tõelist kasiinoelamust? Võta telefon kätte ning vali netikasiinos mängimiseks üks järgnevatest moodustest:

  • Külasta kasiinoportaali, mis on kohandatud ka mobiiliseadmetele. Tänapäeval peab igal hasartmänguettevõte, kes soovib edukalt uusi kliente ligi meelitada, olema kättesaadav ka mobiilsetes seadmetes. Üldiselt tuleb oma kodulehte sellele vastavalt kohandada ning seda on teinud ka paljud Eesti kasiinoportaalid. Läbi brauseri kasiinot külastades säästad seadme mäluruumi, kuigi tõenäoliselt ei kasutata selleks mobiili kogu potentsiaali ehk et kõik mängud ei pruugi ideaalsed välja näha või tõrgeteta töötada.
  • Kasuta kasiino mobiilirakendust. Paljud ülemaailmsed ning Eesti kasiinoportaalid on loonud oma mobiiliäpid, mis mõeldud nutiseadmetes kasiinomängude nautimiseks. Võrreldes brauseri mobiiliversiooniga, on rakendus usaldusväärsem ning lihtsamini arusaadav. Ainus, mis tuleb teha, on laadida rakendus oma seadmesse ning sisse logida. Enamasti on äpid loodud mõlemale operatsioonisüsteemi, nii Androidi kui ka iOS-i, kasutajatele.
  • Kasutades brauseris harilikku kodulehte. Kuigi see pole telefonis kasutamiseks kõige parem versioon, siis on endiselt hulk kasiinoportaale nii Eestis kui ka mujal, kes ei ole mobiilsetele seadmetele oma versiooni loonud. Selline lahendus raskendab sisust aru saamist, kuna leht, mis näeb arvutiekraanil välja harilik, on mobiilis pisikese teksti ja fotodega, mida peab pidevalt eraldi suurendama.